KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 8102080
nr 810 2080
Salvador DalÃ
(1904-1989), Spanien
Färgetsning, Salvador Dalà (1904-1989), Épreuve d'artiste, signerad, motivets mått: 40x25, utställningsbroshyr medföljer
Kondition: .
Salvador DalÃ, spansk målare född 1904, död 1989.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 25 februari 2013
kl 19:36:05
1.500 kr
1.700 kr
2.200 kr
1.900 kr
2.200 kr
2.400 kr
2.600 kr
2.600 kr
2.800 kr